Ako nastaviť štýl domovskej obrazky s menu alebo bez menu | NÁVOD

Mnohých používateľov Huawei smartfónov zaujíma, ako nastaviť štýl domovskej obrazky s menu alebo bez menu. Možno si ani netušil/a o tom, že si vieš aj vo svojom smartfóne nastaviť, či chce mať k dispozícii menu s aplikáciami, alebo túžil po veľmi jednoduchom prostredí a po odomknutí obrazovky na teba vyskočia všetky nainštalované aplikácie aj s widgetmi už na domovskej obrazovke. V našom návode sa dozvieš, ako si môžeš zapnúť alebo teda vypnúť menu s aplikáciami. K dispozícii je tiež krátky videonávod.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Ak Ti náš návod pomohol, určite hoď like na našu Facebookovú stránku a tento návod zdieľaj aj medzi svojich priateľov. Nezabudni čítať server Huaweimagazin.sk, kde sa dozvieš každý deň vždy čerstvé novinky zo sveta značky Huawei a Honor.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.