Alza spustila predaj príslušenstva pre nové iPhony. Takto sa budú volať!

Najväčší internetový obchod na Slovensku do svojej ponuky zaradil niekoľko obalov pre pripravované iPhony, ktoré Apple oficiálne predstaví už túto stredu. Alza si však s ničím neláme hlavu a bez problémov do ponuky zaradila obaly k iPhonom, ako aj uviedla samotné názvy nových iPhonov.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

O tom, že Apple pripravuje až niekoľko nových iPhonov, máme možnosť počuť už nejaký ten piatok. Zelený mimozemšťan dokonca na svojom webe začal predávať obal pre iPhone XS a iPhone XS Plus. Zdá sa, že sa v tomto roku skutočne dočkáme pokračovateľa nielen obľúbeného a revolučného iPhonu X, ale k tomuto modelu pribudne ešte jeho väčšia varianta s väčším OLED displejom.

Ani v tejto chvíli nie je všetko 100 % a ešte stále nedokážeme úplne povedať, že máme k dispozícii finálny názov nových iPhonov. Okrem XS modelu by sa mohol v portfóliu jablčnej spoločnosti objaviť aj pokračovateľ tradičného osmičkového modelu, ktorý by bol predsa len oproti XSkám lacnejší. Apple bude predstavovať nové iPhony už túto stredu a určite sa máme na čo tešiť.

iPhone

Zdroj & obrázok: vlastný

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.