Anjelik († 3) zomrel v rozhorúčenom aute: Matka ide do väzania

Bývalá policajtka, matka 3 ročného nebohého dieťaťa, si teraz po vyše troch rokoch vypočula rozsudok k prípadu, ktorý polarizoval spoločnosť.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Americká policajtka Cassie Barker ešte v roku 2016 pripútala svoje trojročné dieťa do autosedačky a nechala ho až štyri hodiny osamote, čo malo fatálne následky. Keď sa Cassie po dlhšom čase vrátila k dieťaťu, našla dcérku v bezvedomí a ihneď s ňou som išla do nemocnice. Bohužiaľ, ešte v ten deň trojročné dievčatko zomrelo.

Matka nechala dieťa v aute kvôli sexu s nadriadeným

Súd bývalej expolicajtke a matke trojročného dieťaťa, ktoré zomrelo pre jej nezodpovedný krok, vymeral väzenie až po dobu 20 rokov. Pri vypočúvaní sa dokonca policajtka priznala, že auto mala opustiť kvôli sexu so svojím nadriadeným, ktorý v tejto chvíli už taktiež nie je policajtom.

Podľa dostupných informácií, Cassinin nadriadený o dievčatku v aute vôbec nevedel. Na tomto prípade je zaujímavé aj to, že expolicajtka je už znova tehotná. Jej najväčším trestom bude však strata vlastného dieťaťa, ktorá bude bolieť o to viac, že to zapríčinila samotná matka. Určite článok zdieľajte, aby sa poučili všetci rodičia, že svoje deti nemajú nechávať v rozpálenom aute.

Zdroj: cas.sk, úvodný obrázok: cas.sk

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.