Auto od Applu príde už v roku 2023. Vraj úplne rozbije trh s autami a nastaví nový smer!

Uznávaný analytik Ming-Chi Kuo pred pár dňami zverejnil novú správu, ktorá hovorí o tom, že spoločnosť Apple bude mať v roku 2020 novú kategóriu výrobkov. To nasvedčuje tomu, že sa príchod Apple Car neodmysliteľne blíži.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Je to už niekoľko rokov, čo sa na internete strhla vlna diskusie na tému Apple Car, teda tajného projektu spoločnosti Apple, ktorá pracuje na inteligentnom automobile. Aj napriek tomu, že Apple túto skutočnosť ešte nepotvrdil, aktuálne dostupné informácie hovoria o tom, že jablčná spoločnosť má v tíme desiatky až stovky inžinierov pracujúcich na tomto novom projekte.

Apple auto dobije priemysel s autami

Inteligentný automobil od Applu by ma prísť na trh v roku 2023 až v roku 2025. Jablčná spoločnosť by mala týmto produktom dobiť automobilový priemysel, pretože Apple auto môže ponúknuť nové prvky, ktoré nastavia úplne nový štandard do segmentu áut. Apple vraj plánuje revolúciu v oblasti áut podobnú tej, aká bola v roku 2008 pri predstavení iPhonu, ktorý navždy zmenil spôsob používania mobilných telefónov.

Zdroj: phonearena.com, úvodný obrázok: Phonearena.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.