Dráma na letisku za bieleho dňa. Útočník prišiel s bombou do reštaurácie

Včerajšia dráma na jednom z autrálských letísk našťasie dopadla dobre, pretože nikomu sa nič nestalo, až na útočníka. Ten prišiel v sobotu neskoro večer do reštaurácie na letisku, kde vyložil na stôl falošnú bombu a ohrozoval ženu, ktorej držal nôž pod krkom. Celý incident sa odohral v priestoroch tretieho najväčšieho austrálskeho letiska.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Podľa dostupných informácií, keď došlo k samotnému incidentu s vytiahnutím bomby, stovky ľudí začalo vybiehať v panike o svoj život von z priestorov letiska. 50-ročný muž, ktorý poplach spôsobil, bol nakoniec políciou postrelený a zatknutý. Austrálske úrady zároveň dodali, že tento prípad nesúvisel s terorizmom. Podľa dostupných informácií, kvôli falošnej bombe meškali lety aj 3 hodiny.

Zdroj: topky.sk, úvodný obrázok: pexels.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.