Dráma na Slovensku! Ženu uhryzol jedovatý pavúk až skončila v nemocnici

Portál televízie Markíza “tvnoviny.sk” informoval o kurióznom prípade zo Slovenska. 37-ročnú ženu uhryzol pavúk keď sa ho snažila dať preč.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

„Mama sa bojí pavúkov a na dverách si jedného všimla. Keďže my pavúkov nezabíjame, sestra ho jemne chytila a chcela ho odhodiť preč,” opísala nám pri telefonickom rozhovore Zuzana, sestra uhryznutej.

Keď sa žena pavúka dotkla, uhryzol ju. Následne začala cítiť zdravotné komplikácie. Pavúka nechali v nádobe s vodou a rodina sa snažila zistiť o aký druh vôbec ide. Keď zistili, že sa jedná o jedovatého pavúka, okamžite volali záchrannú službu.

„Kým prišla sanitka, začala jej tŕpnuť celá ruka. Zdravotníci jej pichli pár injekcií a zobrali ju do nemocnice v Malackách. V sanitke jej začali tŕpnuť aj spodné končatiny a prestala komunikovať,” popisuje Zuzana.

To, že ide naozaj o druh jedovatého pavúka, im potvrdili aj záchranári, ktorí fotku pavúka poslali odborníkom.

Danu po niekoľkých hodinách prepustili z nemocnice. Zdravotné problémy ustúpili a momentálne sa zotavuje doma.

„V nemocnici jej povedali, že paralýza a nevoľnosti môžu trvať až tri dni. Dnes mi sestra povedala, že už jej tŕpne iba tá ruka, do ktorej ju pavúk pohryzol,” dodala.

Zdroj: <a href=”https://www.tvnoviny.sk/domace/1972966_hroza-na-rodinnom-posedeni-v-stupave-zenu-uhryzol-tento-pavuk-zostala-uplne-paralyzovana” target=”_blank” rel=”noindex noopener”>tvnoviny.sk</a>, úvodný obrázok: Zn.sk

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.