Facebook sprevádza obrovský výpadok. Nefunguje Instagram, Messenger ani WhatsApp

Najväčšiu sociálnu sieť Facebook dnes sprevádzajú obrovské výpadky. Tie užívatelia zaznamenali ešte pred 13. hodinou a podľa dostupných informácií, služby ako Messenger, Facebook, Instagram či WhatsApp, nefungovali niekoľko desiatok minút po celom svete.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Ďalší veľký výpadok postihol všetky kúty zeme. Najviac však Severnú Ameriku, Áziu a Európu. V dobe výpadku nefunguje Facebook, Messenger, Instagram ani WhatsApp. Nie je teda možné zasielať správy, načítavať nový obsah či prehľadávať obsah. Čo stojí za týmto výpadkom zatiaľ v tejto chvíli nie je jasné.

Facebook
Zdroj: doledetektor.com

Podobný výpadok sprevádzal Facebook pred niekoľkými týždňami. Vtedy nefungovali taktiež služby ako Facebook, Messenger, Instagram či WhatsApp. Po niekoľkých hodinách došlo k odstráneniu problémov a stanovisko Facebooku bolo, že výpadok spôsobila zmena na servery.

Ilustračný obrázok: pexels.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.