Fiasko pre nové iPhony? Najdrahší iPhone fotí horšie ako ročná konkurencia!

Určite si už zachytil informáciu o nových iPhonoch, ktoré spoločnosť Apple predstavila pred pár dňami dozadu. Počas konferencie bol pri predstavovaní nových modelov kladený veľký doraz na kvalitu ich zadného fotoaparátu, ktorý je podľa Applu špičkový a revolučný. Nuž, aj majster tesár sa niekedy pomýli a aj ten najdrahší iPhone s čelovkou viac ako 1600 eur, fotí horšie ako ročný model od konkurencie.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Viacero zahraničným novinárom sa už do ruky dostal najnovší iPhone XS. Model, ktorý začína na cenovke nad 1100 eur a chváli sa kvalitným 12 Mpx duálnym fotoaparátom. Zo samotných recenzií vyplýva, že iPhone XS fotí veľmi podobne ako rok starý Google Pixel 2. Dokonca je v niektorých situáciách Google Pixel 2 s kvalitou fotografie lepší.

Najdrahší ešte neznamená najlepší

V recenziách zahraniční novinári uvádzajú, že iPhone XS nefotí zle, ale rozhodne ho nemožno zaradiť medzi najlepších fotomobil na trhu. Je však veľmi zaujímavé, pre kritikov Applu až zábavné, že sa jablčná spoločnosť dostala na výslednú kvalitu fotografií pri tak drahom telefóne na úroveň ročného modelu od konkurenciu, ktorý dnes kúpime za polovičnú cenu iPhonu.

Nové iPhony bude možné predobjednať už zajtra 21. septembra a do predaja sa dostavia už 29. septembra. Jedno Applu samozrejme nemôžeme uprieť, a síce fakt, že iPhone ponúkne najlepších fotoaparát vo svojej histórii. Porovnávanie kvality fotiek nie je vždy na mieste, pretože iba málokedy máme možnosť mat vedľa seba dva dobre vybavené fotosmartfóny a porovnávať ich schopnosti. Zdá sa však, že ani najvyššia cenovka ešte nemusí znamenať, že používateľ obdrží ten najlepších produkt na trhu. Aký je tvoj názor na fotosmartfóny? Preveruješ fotenie mobilom, prípadne radšej siahneš po zrkadlovke?

Zdroj: androidauthority.com, úvodný obrázok: androidauthority.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.