Google okopíroval iPhone ako sa len dalo. Takto vyzerá nový Pixel 3

Už o niekoľko týždňov spoločnosť Google predstaví nové vlajkové lode Google Pixel 3. Už teraz vieme, ako budú nové smartfóny vyzerať a prekvapením je, že aj Google prepadol aktuálnemu trendu a nová vlajková loď ponúkne zárez v časti obrazovky podobný tomu, aký nájdeme pri iPhone X alebo u Huawei P20 Pro.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Na internet sa dostali úniky až od dvoch zdrojov. Kým jeden ukazuje podobizeň nového smartfónu Google Pixel 3 XL, druhý zdroj prezrádza dizajnový rozdiel medzi smartfónu Pixel 3 a Pixel 3 XL. Ako si môžeš všimnúť aj na samotných fotografiách, XLková, teda lepšie vybavená varianty, ponúkne viditeľný zárez v časti displeja. Dobrou správu bude pre nadšencov menšej a cenovo lacnejšej varianty, že tá stále zárez v displeji neponúkne.

Google Pixel 3 XL ponúkne poplastované telo

Novinár Island Agarwal na tvojom Twitter účte informoval, že Pixel 3 XL ponúkne poplastovaného telo, ktoré môže byť kombinované s kovovou konštrukciou. Google tak pravdepodobne plánuje siahnuť opäť po špecifickej technológii, vďaka čomu by sa mohol nový Pixel 3 držať predsa len lepšie. Nové vljakové lode Google predstaví už 9. október na asvojej konferencii v Spojených štátoch.

Zdroj: pocketnow.com, úvodný obrázok: pocketnow.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.