Google vraj zaviedol veľkú cenzúru! Na internete podľa Trumpa nenájdeme žiadne dobré správy

Americký prezident priniesol pomerne ostré názory na samotné fungovanie spoločnosti Google. Technologický gigant sa údajne snaží manipulovať výsledky vo vyhľadávačoch, kde sa ľudom zobrazujú hlavne negatívne ohlasy na adresu prezidenta Donalda Trumpa. Prezident doslova tvrdí, že Google skrýva informácie a správy, ktoré sú dobré, no a údajne ide o vážnu situáciu.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Trump Googlu neverí!

Spoločnosť Google na celý spor s americkým prezidentom reaguje a popiera akékoľvek obvinenie o tom, že by niekedy znehodnocovala výsledky voči akejkoľvek politickej ideológii. Kým Google celú situáciu vyvracia a domnieva sa, že tomu tak nie je, americký prezident si stojí aj naďalej za tým, že technologický gigant môže s ľudmi poriadne manipulovať.

Zdroj: theverge.com, úvodný obrázok: time.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.