Honor 10 s 8 GB RAM príde do predaja už zajtra. Má to ale veľký háčik!

Je to len pár dní, čo spoločnosť Honor predstavila špičkovo vybavený model Honor 10 GT až s 8 GB operačnou pamäťoum RAM, a už sa tento veľmi zaujímavý smartfón dostáva do predaja. Ak by si ako fanúšiko Honoru čakal, že sa jedná o nejakú novinku, tak opak je pravdou. Tento model prináša oproti klasickému Honoru 10 len označenie GT, 8 GB RAM a vstavanú podporu technológie GPU Turbo.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Brutálna výbava, elegancia, silná výdrž

Honor 10 GT je poháňaný 8-jadrovým procesorom Kirin 970, ktorému sekunduje až 8 GB operačná pamäť RAM a 128 GB vnútorné uložisko. Tento model prichádza už so vstavanou technológiou GPU Turbo, ktorá dokáže zvýšiť výkon pri hrách až o desiatky percent. Výrobca sa navyše chváli znížením záťaže na batériu až o 30 %. Novinka ponúka totožné parametre ako Honor 10, čiže používatelia získajú 5,84″ displej so zárezom, 24 Mpx zadný duálny fotoaparát či 3400 mAh batériu.

Honor 10
zdroj: gizchina.com

Nová vlajková loď Honoru bude dostupná v predaji už zajtra. Bohužiaľ bude zatiaľ tento zaujímavý smartfón dostupný len v Číne a v tejto chvíli nikto nedokáže odhadnuť, či sa tento model dostane do predaja aj k nám. Cenovka Honoru 10 GT je stanovená pod 500 €, čo je stále veľmi zaujímavá suma oproti konkurenčným modelom.

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok: YouTube – Unbox Therapy

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.