Honor 10 získava v rámci aktualizácie elektronickú stabilizáciu, ktorá ponúkne kvalitnejšie fotografie a video

Je to len pár týždňov, čo sa u nás začal predávať veľmi dobre vybavený smartfón Honor 10, a už výrobca pre túto novinku vydáva veľmi dôležitú softvérovú aktualizáciu, ktorá prináša kľúčové zlepšenie samotného zadného fotoaparátu. V rámci novej aktualizácie totiž Honor 10 nezíska iba množstvo bezpečnostných záplat, ale aj EIS.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Majitelia Honoru 10 tak po novej aktualizácii získavajú elektronickú stabilizáciu známu pod skratkou EIS. Tá by sa mala postarať o lepšie stabilizovaný zadný fotoaparát, čím by tento krok mohol prispieť ku kvalitnejším fotografiám či zaujímavejšiemu videu, keďže elektronická stabilizácia prinesie o niečo stabilnejší obraz.

Je skvelé, že Huawei myslí aj na používateľov smartfónov značky Honor a aj pre tieto modely prináša neustále nové aktualizácie so zaujímavými funkciami. EIS stabilizácia síce nie je žiadna revolučná vychytávka, no určite táto schopnosť majiteľov smartfónu Honor 10 poteší. Huawei v týchto dňoch vydal novú softvérovú aktualizáciu aj pre vlajkové smartfóny Huawei P20 a P20 Pro, ktoré taktiež prinášajú zlepšenie fotoaparátu.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: zdroj: youtube – Gsmarena.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.