Honor 10 získa novú aktualizáciu, ktorá zvýši výkon procesora až do 60 percent! To nie je všetko

Majitelia cenovo dostupnej vlajkovej lode Honor 10 majú určite dôvod na radosť. Je to len mesiac, čo spoločnosť Huawei predstavila novú technológiou s názvom GPU Turbo pre niekoľko desiatok svojich smartfónov, a už sa objavili informácie o dostupnosti novej technológie aj pre Honor 10.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Technológia GPU Turbo dôkáže zvýšiť výkon procesora až o 60 percent a zároveň znížiť záťaž hardvéru na batériu až do 30 percent. Z tejto novej technológie sa určite stane fenomén, ktorý bude chcieť získať bezplatne každý z majiteľov Huawei alebo Honor smartfónov. Samotná technológia bude dostupná pre vybrané smartfóny už l v rámci novej aktualizácie, čiže výrobca nepotrebuje pre navýšenie výkonu vykonať žiaden hardvérový zásah, ale naopak bude stačiť iba softvérová úprava.

Honor 10

Zdroj: gsmarena.com

Huawei spúšťa v týchto dňoch nové beta testovanie pripravovanej aktualizácie pre smartfón Honor 10, ktorá by okrem rôznych vylepšení a bezpečnostných záplat, mala taktiež ponúknuť práve novú technológiou GPU Turbo. Do samotného testovania je sa aktuálne možné pripojiť prostredníctvom čínskej komunity, no a môžeme predpokladať, že ak pôjde všetko tak ako má, Huawei môže novú technológiu vydať pre Honor 10 už v najbližších týždňoch.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: zdroj: YouTube – Unbox Therapy

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.