Horor v Rusku: Lietadlo plné cestujúcich začalo horieť. Zhorela desiatka ľudí!

Veľmi smutná správa prichádza z Ruska. V Moskve muselo na letisku núdzovo pristáť lietadlo so 78 osobami na palube. Pri núdzovom pristáti lietadla zachvátil stroj obrovský požiar. Pravdepodobne sa pri pristáti lietadla roztrhla jedna z nádrží, ktorá bola takmer plná paliva.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

O život pri tragickej nehode prišlo najmenej 41 ľudí. Ďalších 37 členov nehodu prežilo. Viaceré osoby sú v dôsledku silného požiaru na tom zle a boli hospitalizované v nemocnici. Podľa ruských médií stroj vydal signál o núdzovom pristáti. Objavili sa informácie už aj o tom, že lietadlo bolo zasiahnuté bleskom.

“Ruské úrady nepotvrdili, že by sa na palube lietadla nachádzali slovenskí občania,” u

Slovenskí politici reagujú na dramatickú až hororovú nehodu ruského lietadla. Predseda vlády Peter Pellegrini vyjadril pozostalým úprimnú sústrasť. “Ruské úrady nepotvrdili, že by sa na palube lietadla nachádzali slovenskí občania,” dodáva hovorca Ministerstva zahraničných vecí a európsych záležitostí SR.

Zdroj: topky.sk, úvodný obrázok: Topky.sk

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.