Hororové prezidentské voľby na východe: Ukradli a rozbili urnu

Ako to už býva zvykom, niet udalosti, ktorú by nesprevádzal nejaký škandál. Poviete si prezidentské voľby, čo také sa tam môže stáť. Po prečítaní tohto článku sa nebudete stačiť diviť nad tým, čo sa udialo v obci Medzany na východnom Slovensku okolo šestnástej hodiny.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

“Prišiel volič, vzal urnu, vybehol von. Hodil ju o zem, a keďže je z papiera, tak sa rozletela. Urna je rozbitá a lístky sú porozhadzované. Momentálne čakáme na vyšetrovateľov,” uviedol starosta obce Medzany Jozef Kipikaša. Podľa dostupných informácií, Polícia už prípad vyšetruje a kvôli incidentu sa hlasovanie v obci predĺži do 23 hodiny a 16. minúty.

Z dôvodu, že sa “dobrák” rozhodol ukradnúť a rozbiť urnu, volebné moratórium bude predĺžené do 23:16. Kto vyhrá prezidentské voľby a kto sa stane prezidentom Slovenska, sa dozvieme o niečo neskôr, pretože prvé neoficiálne výsledky budú vychádzať až po 23:16, kedy skončí moratórium.

Úvodný obrázok: Pexels.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.