Hráči pozor! Huawei predstaví ešte v tomto roku herný smartfón s brutálnym výkonom

Vyzerá to tak, že sa v následujúcich 12 mesiacoch máme na čo tešiť. Spoločnosť Huawei totiž prezradila niektoré plány do budúcna, medzi ktorými je napríklad predstavenie smartfónov s podporou pre novú 5G sieť, vydanie technológie GPU Turbo, ktorá je schopná radikálne zvýšiť výkon procesora smartfónu pri hraní hier a rôzne ďalšie zaujímavosti.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Prezident spoločnosti Huawei, Jim Xu, prezradil, že čínsky výrobca aktuálne pracuje na vývoji vlastného herného telefónu, ktorý bude schopný lepšie využívať hardvér a softvér pre dosiahnutie čo najlepšieho používateľského zážitoku. Tento smartfón bude konca predstavený ešte do konca tohto roka. Zatiaľ však nepoznáme bližšie špecifikácie, no môžeme predpokladať, že novinka pobeží na čipe Krigin 980, ktorému bude sekundovať 4 alebo 6 GB RAM.

Huawei ako druhý najväčší výrobca smartfónov?

Spoločnosť Huawei predstaví na jeseň v tomto roku novú vlajkovú loď Huawei Mate 20. Zároveň vedenie spoločnosti prezradilo, že v prvej polovici roku 2019, bude debutovať séria špičkových vlajkových smartfónov Huawei P30. Čínsky výrobca robí aktuálne všetko pre dosiahnutie čo najväčšieho predaja svojich modelov, čím sa už čoskoro môže dostať na druhé miesto najväčšieho výrobcu mobilných telefónov na svete a zároveň predbehnúť aj spoločnosť Apple, ktorá pomaly, ale iste na predajoch svojich modelov oslabuje.

Zdroj: phonearena.com, úvodný obrázok: YouTube – GSMARENA.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.