Hráči pozor! Nvidia predstaví novú grafiku RTX 2080 už o pár dní. Vieme, viac!

Iba krátka po tom, ako spoločnosť predstavila informácie o technológii Turing GPU a novom Quadro RTX hardvéri, na Twitter účte GeForcu bolo publikované nové teaserové video, ktoré je akýmsi náznakom toho, že sa máme na čo tešiť.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Herný sviatok by sa mal konať už 20. augusta. V tento deň by totiž mala spoločnosť Nvidia predstaviť nové grafické karty, medzi ktorými bude špičkový model GeForce RTX 2080. V zaujímavom videu je vidieť, ako sa ľudia v komentároch dohadujú nad budúcim názvom samotnej karty. Nie je to totiž tak dávno, čo sa rátalo s tým, že Nvidia predstaví karty rady 1100. Nakoniec však došlo k zmene, rada 1100 nebude a Nvidia príde rovno s radou 2000.

Nové karty prinesú brutálny výkon

Nová karta bude predstavená už budúci týždeň na Gamescone. Môžeme očakávať brutálnu dávku výkonu a množstvo nových softvérových vylepšení, ktoré hráčom ponúknu ešte lepší zážitok pri hraní hier. Plánuješ kúpiť novú kartu RTX 2080?

Zdroj: pcworld.com, úvodný obrázok: pcworld.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.