Hromadná nehoda skončila tragicky. Dvaja Slováci mŕtvi!

V nedeľu došlo k hromadnej nehode troch áut, pričom posádka jedného z áut bola slovenského pôvodu. Ako zdroj ďalej informuje, dvaja muži, ktorí sa viezli v striebornej Škode Octavii, hromadnú nehodu neprežili a samotná nehoda sa skončila tragicky.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Podľa dostupných informácií, k nehode došlo okolo jednej hodiny na úseku, ktorý je veľmi dobre známy práve kvôli vysokej nehodovosti a nebezpečiu, ktoré na úseku hrozí. Samotná tragická nehoda údajne šokovala aj miestnu komunitu. Bohužiaľ Írske úrady zatiaľ neprezradili mená alebo vek Slovákov, ktorí nehodu neprežili.

V súčastnosti nie je jasné, čo bolo príčinou nehody v Írsku, pri ktorej Slováci zomreli. Samotný prípad vyšetruje polícia. Podľa dostupných informácií, jedna pasažierka z Octavie bola prevezená do nemocnice, pričom jej stav momentálne nie je známy.

Zdroj: topky.sk, úvodný obrázok: pexels.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.