Huawei chce tento rok predať až 200 miliónov smartfónov. Podarí sa mu to?

Čínsky Huawei má v tomto roku naozaj veľké plány. Zástupca spoločnosti Huawei v jednom z nedávnych rozhovorov prezradil veľmi zaujímavú informáciu. Tá jednoznačne ukazuje, že si Huawei so svojím portfóliom verí a spoločnosť robí všetko pre neustále napredovanie dopredu.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Generálny riaditeľ spoločnosti Huawei, Yu Chengdong, v rozhovore povedal, že firma chce v tomto roku predať až 200 miliónov smartfónov, no a toto číslo je skutočne obrovská ambícia. Aj tu sa ukazuje, ako si spoločnosť verí a pravdepodobne pôjde aj naďalej rýchlym tempom dopredu a veľmi zaujímavý dizajn, zaujímavé funkcie či výkonný fotoaparát, bude čoraz prítomejší aj pri cenovo dostupnejších smartfónov na trhu.

Huawei ako 2. najväčší výrobca mobilných telefónov na svete?

Len pre zaujímavosť, čínsky výrobca predal za minulý rok 150 miliónov telefónov po celom svete. V tejto štatistike je započítaný už aj predaj smartfónov pod značkou Honor. Na tento rok je ambícia výrobcu vyššia o desiatky percent. Huawei je v súčasnosti tretí najväčší výrobca mobilných telefónov na svete a je len pravdepodobne otázka času, kedy sa spoločnosť dostane ešte na vyššiu priečku.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: vlastný

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.