Majitelia týchto Huawei smartfónov sa môžu tešiť na výrazné zrýchlenie procesora

Je to už nejaký ten piatok, čo Čínsky Huawei prezradil revolučnú funkciu s názvom GPU Turbo. Tá príde na niekoľko smartfónov a ponúkne až o 60 % efektívnejšie spracovanie grafiky a až o 30 % zníženie záťaže na batériu. Nová funkcia tak zlepší výkon smartfónu pre AR a VR, ako aj samozrejme reakcie pre každý deň používania systému Android.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!
huawei
zdroj: www.gsmarena.com

Huawei teraz vydal oficiálny zoznam, na ktorom je vidieť, ktoré smartfóny obdržia novú funkciu GPU Turbo. Na zozname je vidieť aj konkrétny mesiac, kedy môžu majitelia týchto smartfónov očakávať novú systémovú aktualizáciu. Je potrebné povedať, že sa stále jedná len o prvú vlnu. Túto funkciu by totiž mali dostať ešte ďalšie smartfóny, no tie Huawei upresní až neskôr.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: pixabay.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.