Huawei Mate 10 a Mate 10 Pro získava Android 8.1 a prostredie EMUI 8.1

Je to len mesiac, čo sme vás informovali o tom, že Huawei Mate 10 obdrží novú systémovú aktualizáciu na Android 8.1 Oreo, a dnes je táto správa konečne realitou, podotýkam pre všetkých. Čínsky výrobca totiž v týchto dňoch vypúšťa novú softvérovú aktualizáciu pre všetky zariadenia.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Huawei Mate 10 a Huawei Mate 10 Pro získajú niekoľko nových funkcií, o ktoré sa postará príchod vylepšeného prostredia EMUI 8.1 spolu s Androidom 8.1. Nová aktualizácia majiteľom špičkových smartfónov prinesie podporu nahrávania super rýchlych videí pri 960 snímkach za sekundu. Taktiež sa majitelia Huawei Mate 10 môžu tešiť na ešte viac vylepšenú umelú inteligenciu, efekt 3D portrétu, inteligentnú galériu a na množstvo ďalších zaujímavých funkcií.

Android 8.1 prinesie množstvo noviniek

Pokiaľ vlastníš smartfón Huawei Mate 10 alebo Huawei Mate 10 Pro, určite sa pozri v nastaveniach, či už aj pre tvoj smartfón nie je dostupná nová aktualizácia. V prípade, že Ti systém hlási žiadne nové aktualizácie, pravdepodobne budeš musieť počkať ešte niekoľko dní až týždňov, kým nová aktualizácia nabehne aj pre tvoj smartfón.

Zdroj: huaweicentral.com, úvodný obrázok: Gizmochina.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.