Huawei Mate 10 Lite a P10 Lite získava Android 8 Oreo

Práve v týchto dňoch nabehuje pre smartfóny Huawei P10 Lite a Mate 10 Lite veľká softvérová aktualizácia, ktorá prináša nový operačný systém Android 8 Oreo. Ten prináša okrem vyššieho čísla množstvo zaujímavých noviniek, pre ktoré určite odporúčame novú aktualizáciu nainštalovať.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Nový Android 8 Oreo prináša množstvo zaujímavých noviniek. Huawei Mate 10 Lite a P10 Lite získa v správcovi úloh rýchlejšie čistenie, vylepšenú bezpečnosť samotného systému, možnosť pripojenia sa súčasne až na dve zariadenia a záujme aj nová funkcia v Galérii, kedy sa odstránené videá a fotografie ukladajú do rubriky kôš, z ktorej sa samé výmažú po 30 dňoch.

Android 8 je už dostupný pre Huawei Mate 10 Lite a P10 Lite už aj na Slovensku

Nová aktualizácia sa v tejto chvíli dostala už aj na smartfóny na Slovensku. Pokiaľ vlastníš jeden z dvojice smartfónov, určite si skontroluj v nastaveniach telefónu dostupnosť novej aktualizácie, pretože by bola škoda neprejsť na nový Android 8 čím skôr.

Zdroj: vlastný

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.