Huawei Mate 20 Lite príde najmenej v dvoch verziách. Vraj sa máme tešiť!

Ako sme vás už v minulom článku informovali, spoločnosť Huawei predstaví do konca roka minimálne aspoň dva nové modely. Môžeme očakávať, že sa bude jednať o smartfón Huawei Mate 20 a Mate 20 Lite. Najnovšie úniky tvrdia, že Huawei pripravuje až dve verzie cenovo dostupnejšieho modelu Mate 20 Lite.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Aktuálne informácie toho o novom smartfóne Mate 20 LITE veľa nehovoria. V tejto chvíli totiž stále nevieme, aký hardvér či dizajn môže ponúknuť, no a tieto informácie by sa mali začať objavovať až o pár týždňov. Dnes už však vieme povedať, že sa s Mate 20 Lite bude stále počítať ako s cenovo dostupnejším zariadením a aj táto novinka by mala ponúknuť len obyčajný IPS displej a čítačku odtlačku prsta, ktorá bude pravdepodobne implementovaná na zadnej strane.

Smartfóny Huawei Mate 20 a Mate 20 Lite, sú tak aktuálne veľkou neznámou, pretože o nich takmer nič nevieme. Podľa dostupných informácií, Huawei predstaví oba tieto zariadenia už na konferencii v októbri, a v predaji budú ešte do konca tohto kalendárneho roka. Zaujímavejšie informácie o týchto pripravovaných smartfónoch by sa mali začať objavovať v priebehu nasledujúcich týždňov.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: vlastný

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.