Huawei Mate 20 ponúkne až tri zadné Leica fotoaparáty. Môžeme sa tešiť na ďalšiu fotobombu?

Pomaly, ale isto, sa začínajú odhaľovať ďalšie zaujímavé informácie o pripravovanom špičkovom smartfóne Mate 20 a Mate 20 Pro, ktorý Huawei predstaví už v následujúcich týždňoch. Najnovšie úniky dokonca priniesli informácie ohľadom zadnej kamery. Teraz už vieme, že sa máme opäť na čo tešiť.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Najnovšie úniky tvrdia, že Huawei Mate 20 Pro, ponúkne na zadnej strane až tri šošovky fotoaparátu, čo by vo výsledku mohlo ponúknuť veľmi kvalitné zábery. Samotná optika bude navyše pochádzať od dlhodobo známej spoločnosti Leica, takže sa máme na čo tešiť, pretože tento výrobca si dá na kvalite fotoaparátu neuveriteľne záležať.

Huawei Mate 20 Pro môže byť najlepší fotomobil na planéte!

Huawei Mate 20 by mal ponúknuť na zadnej strane jeden 20 Mpx snímač, druhý 12 Mpx snímač a 8 Mpx senzor. Mate 20 Pro ponúkne o niečo väčšie snímače, a to 40 Mpx, 20 Mpx a 8 Mpx senzor. Predpokladá sa, že o samotnú výrobu snímačov sa postará spoločnosť Sony. Samotný teleobjektív bude typu CMOS. Aktuálne úniky tvrdia, že nový fotoaparát by nemal výrazne zasiahnuť do ceny prístroja.

Zdroj: gizchina.cz, úvodný obrázok: gizchina.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.