Huawei Mate 20 ponúkne brutálnu výdrž na jedno nabitie. Batéria bude mať viac ako 4100 mAh!

Spoločnosť Huawei oficiálne potvrdila, že nová vlajková loď Huawei Mate 20 ponúkne veľmi silnú batériu. Tá bude dokonca silnejšia ako pri smartfóne Huawei P10 Plus, Huawei Mate 10 Pro či P20 Pro. Čínsky velikán verí, že sa bude jednať o jeden z najlepších mobilov s čo najdlhšou výdržou batérie.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Huawei nemá na výber a ak spoločnosť chce, aby sa jej produkty predávali lepšie ako pripravovaný Samsung Galaxy Note 9 či Google Pixel 3 XL, tak pod kapotou sa musí nachádzať výkonný hardvér a samozrejme silná batéria.

huawei
zdroj: phonearena.com

Pod kapotou nájdeme vysoký výkon

Najnovšie úniky prezrádzajú, že Huawei Mate 20 pobeží na novom a výkonnejšom procesore Kirin 980, ktorému sekunduje 6 GB operačná pamäť RAM a až 128 GB úložisko. K dispozícii bude dokonca aj ďalšia vrianta s väčším úložiskom. Podľa dosutpných informácií, Mate 20 Pro by mal ponúknuť minimálne 4200 mAh batériu. Teraz samotný výrobca potvrdil, že batéria bude mať viac ako 4000 mAh, takže sa určite máme na čo tešiť.

Zdroj: phonearena.com, úvodný obrázok: Gizmochina

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.