Huawei Mate 20 Pro bude poriadna raketa. Ponúkne OLED displej a až 5 kamier! A to nie je všetko…

Tento rok sa ešte určite máme na čo tešiť. Čínsky Huawei totiž plánuje predstaviť novú vlajkovú loď Huawei Mate 20, ktorá ponúkne nie len opäť špičkový výkon a kvalitné dielenské spracovanie, ale taktiež dostane zakrivený OLED displej.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Podľa zdrojov od samotných výrobcov komponentov, Huawei Mate P20 má prísť s OLED displejom, ktorý nebude plochý, ale zakrivený podobne, ako to ponúkal model Mate RS Porsche Design. Nový OLED displej by mal vyrábať čínsky výrobca BOE, čo je pomerne zaujímavá informácia, keďže to vyzerá tak, že sa Huawei rozhodol upustiť od obrazoviek spoločnosti LG.

Huawei P20 Pro príde už v októbri

V tejto chvíli nepoznáme o pripravovanej vlajkovej lodi Huawei Mate 20 Pro žiadne ďalšie informácie. Vieme len, že by mala ponúknuť už spomínaný OLED displej od výrobcu BOE a niektoré úniky dokonca tvrdia, že novinka ponúkne až 5 kamier, teda dve na prednej strane a trojicu na zadnej strane. Okrem toho by mal smartfón poháňať veľmi výkonný čip Kirin 980.

Zdroj: theverge.com, úvodný obrázok: pixabay.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.