Huawei Nova 3 príde už budúci mesiac a ponúkne nový čip Kirin 710

Huawei pripravuje v poradí už tretiu generáciu obľúbeného modelu Huawei Nova. Ten by mal byť predstavený už budúci mesiac a zároveň to bude prvý smartfón na trhu s novým čipom Kirin 710, ktorý bude konkurentom čipu Snapdragon 710 od spoločnosti Qualcomm.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Huawei Nova 3 tak pobeží na úplne novom čipe, ktorý by mal do strednej triedy priniesť opäť o niečo vyšší výkon. Čip Kirin 710 je jeden z dvojice pripravovaných čipov, ktoré si Huawei špeciálne odložil pre neskôr predstavené smartfóny v tomto roku. Popri tomuto čipu sa tiež objavý výkonnejší vlajkový model Kirin 980, ktorý bude poháňať smartfóny ako Huawei Mate 20 či Huawei P30.

Huawei Nova 3 príde ako zástupca strednej vyššej triedy

Huawei Nova 3 môže ponúknuť veľmi zaujímavý dizajn a kvalitný fotoaparát. To sú v podstate dnes dva dôležité atribúty, ktoré mladým používateľom smartfónov uľahčia výber vhodného fónu. Novinka taktiež dostane novú funkciu GPU Turbo, ktorá by mala zabezpečiť dostatočný výkon aj pre náročnejšie používanie.

V tejto chvíli nepoznáme žiadne ďalšie informácie o pripravovanom smartfóne Huawei Nova 3. Vieme len to, že bude predstavený už budúci mesiac, no bližšie informácie o samotnom hardvéry okrem čipu v tejto chvíli nepoznáme.

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok: zdroj: youtube – gsmarena

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.