Huawei P20 sa predáva ako teplé rožky. Za pár dní sa predalo až 6 miliónov kusov

Čínska spoločnosť Huawei dosiahla ďalší zaujímavý míľnik. Tentokrát sa míľnik týka počtu predaných smartfónov Huawei P20, P20 Pro a P20 Lite. Spoločnosť totiž oznámila, že k dnešnému dňu predala až 6 miliónov kusov týchto smartfónov, čo je neskutočne vysoké číslo.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Huawei neustále rastie a predaje smartfónov sú neustále vyššie a vyššie. Kým Huawei za 2,5 mesiaca, čo sú smartfóny rady P20 na trhu, predal až 6 miliónov kusov týchto zariadení, za podobný čas bolo v minulom roku predaných až o 81 percent menej kusov rady P10. Aj tu je vidieť, že sa z tejto značky stáva čoraz väčší fenomén.

Huawei P20 sa predáva ako teplé rožky

Výrobca Huawei je v segmente smartfónov už nejaký ten piatok. Kým začiatky spoločnosť nemala vôbec ľahké a v podstate svojimi zariadeniami ani spoločnosť nedokázala konkurovať konkurencii, dnes je Huawei na vrchole a ponúka veľmi vyrovnané parametre aj ku špičkovým konkurenčným smartfónov. V súčastnosti je Huawei P20 Pro najlepší fotomobil a v tejto chvíli nie je jasné, kedy sa nejakému výrobcovi podarí pomyselnej kormidlo Huaweia uloviť.

Zdroj: huaweiblog.hu, úvodný obrázok: vlastný

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.