Huawei predal 100 miliónov smartfónov len za 7 mesiacov. Do konca roka má cieľ predať až 200 miliónov smartfónov

Spoločnosť Huawei nedávno slávnostne predstavila nové smartfóny Nova 3 a Nova 3i. Pri tejto príležitosti sa čínsky výrobca pochválil aj vysokými predajmi, ktoré sú aktuálne najvyššie od vôbec samotného založenia mobilného segmentu. Huawei predal až 100 miliónov smartfónov za obdobie len 7 mesiacov. Spoločnosť si dokonca verí až tak, že si stanovila cieľ predať do konca roka dokopy až 200 miliónov smartfónov.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Viceprezidentka spoločnosti Huawei uviedla, že čínsky výrobca predal za 7 mesiacov až 100 miliónov smartfónov. Tento počin je neskutočný, keďže v roku 2015 bolo predaných 100 miliónov za celý kalendárny rok. Vedenie značky tak avizuje, že výrobca ide neustále dopredu a z jeho smartfónov sa aktuálne stávajú obľúbenejšie a obľúbenejšie zariadenia.

Predaje smartfónov Huawei neustále rastú

Aj napriek tomu, že vedenie spoločnosti Huawei neuviedlo, koľko presne bolo predaných smartfónov za posledných 7 mesiacov, respektíve, aké smartfóny sa postarali o tento vysoký predaj, tak aktuálne vieme, že sa darí aj aktuálnej sérii P20, P20 Pro a P20 Pro. Zahraničné zdroje už dávnejšie avizovali, že sa podarilo predať až 3 milióny kusov smartfónu P20 a P20 Pro, pričom P20 Lite môže dosahovať na globálnom trhu ešte väčšie preadje.

Spoločnosť na svojej konferencii oznámila výrazný nárast služieb, ktoré sa za posledných 7 rokov dvihli až o 51 %. Huawei zároveň dodáva, že nie len mobilné telefóny predáva, ale taktiež venuje veľkú pozornosť k spokojnosti zákazníkov.

Zdroj:

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.