Huawei predstavil prvý smartfón až s 8 GB RAM. Toto je naozajstná raketa!

Spoločnosť Huawei v rámci svojej značky Honor, predstavila veľmi zaujímavý smartfón Honor 10 GT, ktorý je zároveň prvý model od tohto čínskeho výrobcu s až 8 GB operačnou pamäťou pod kapotou. Je vidieť, že čínsky výrobca chce jednoznačne dominovať a aj naďalej sa usiluje o čo najlepšie predaje svojich zariadení po celom svete a samozrejme aj na domácom čínskom trhu.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Nová varianta prináša okrem 8 GB RAM pamäti úplne rovnaké parametre ako smartfón Honor 10. Model Honor 10 GT tak ponúka 5,8″ displej s rozlíšením 2280×1080 pixelov so zárezom a samozrejme nechýba ani čítačka odtlačku prsta umiestnená v spodnom tlačidle pod displejom či štýlový dizajn.

Honor 10 GT ako “Ferrari” v segmente smartfónov?!

Novinka ponúka pod kapotou veľmi výkonný čip Kirin 970 s 3400 batériou. V rámci ďalej výbavy musím zmieniť zadný 24 a 16 Mpx fotoaparát, ktorý ponúkne veľmi zaujímavú kvalitu fotografií. Honor 10 vyniká aj v stále prítomnom konektore jack a na tele nájdeme aj najnovší USB Type-C konektor pre nabíjanie smartfónu.

Honor 10 GT je aktuálne exkluzívne dostupný len na čínskom trhu a v súčastnosti nie je jasné, či sa Huawei rozhodne tento TOP model začať predávať aj niekde inde vo svete. Cenovka smartfónu sa na prepočet pohybuje na úrovni približne 350 €, čo je skutočne veľmi atraktívne nastavená cena vzhľadom k dobrej výbave.

Zdroj: theverge.com, úvodný obrázok: YouTube – GSMARENA.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.