Huawei pripravuje špičkový smartfón Honor Note 10 s veľký OLED displejom

Najnovšie úniky prezrádzajú, že spoločnosť Huawei si od firmy Samsung objednala veľké 6,9″ SUPER AMOLED panely pre tohtoročnú vlajkovú loď Huawei Mate 20. Teraz sa aktuálne zdá, že sa tieto panely objavia už v novom smartfóne Honor Note 10

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Uniknutá fotografia ukazuje balenie 6,9″ SUPER AMOLED panelov pre číslo modelu, ktoré je určené zariadeniam s kódovým označením Ravel. To by mohlo znamenať, že tento panel Huawei chce použiť už pre pripravovaný smartfón Honor Note 10. Zdá sa, že Huawei chce veľký telefón ponúknuť aj v rámci svojej značky Honor, čo je určite dobre, keďže Honor smartfóny sú oproti Huawei zariadeniam ešte o niečo lacnejšie, no ponúkajú veľmi podobné parametre.

Honor Note 10
zdroj: gsmarena.com

Honor Note 10 ako špičkový smartfón za stále dostupnú cenu?

V tejto chvíli zostáva hardvér pripravovaného smartfónu Honor Note 10 neznámy. Môžeme však očakávať, že novinka príde s čipom Kirin 970, ktorý aktuálne poháňa smartfóny Huawei P20, P20 Pro či Honor 10.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: nikkei.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.