Huawei sa Applu vysmial za to, aké iPhony predstavil a aké funkcie prinášajú

Čínska spoločnosť Huawei sa opäť raz obula do spoločnosti Apple. Stalo sa to len pár hodín potom, ako jablčná spoločnosť predstavila trojicu nových smartfonov, konkrétne iPhone XS, iPhone XS Max a iPhone XR. Huawei na svojom Twitter účte Applu ďakuje za to, že spoločnosť v podstate nepriniesla žiadne nové vychytávky.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Huawei vo svojom Twitte doslova uvádza: “ďakujeme, že ste zanechali to isté. Vidíme sa v Londýne 16.10.18”. Ako teda vychádza zo samotného pikantného príspevku, Huawei pripravuje niečo veľké a podla jeho slov Apple nepredstavil nejaký nový revolučný smartfón.

Apple zatiaľ nereagoval

Už budúci mesiac spoločnosť Huawei predstaví nové vlajkové lode Mate 20 a Mate 20 Pro. Obe novinky budú najväčšou konkurenciou pre Apple. Do tej doby bude už dvojica z nových iPhonov v predaji a Apple tak získa značný náskok pred číňanmi. Paradoxne je zaujímavé, ako Huawei poďakoval Applu za predstavenie žiadnych noviniek, no je to práve iPhone, ktorý priniesol medzi prvými zárez v časti obrazovky v takej forme, v akej ho dnes prináša aj Huawei či Asus.

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.