Huawei si kopol do Applu! Ľudom, ktorí čakali na nové iPhony, rozdával power banky

Nie je to prvýkrát, čo si čínska spoločnosť Huawei dovolila kopnúť do jablčnej spoločnosti. Rovnako ako každý rok, ani tento rok to nebolo inač a pred Apple obchodmi boli po celom svete tisíce fanúšikov, ktorí chceli získať najnovšie iPhony medzi prvými. Túto situáciu využil Huawei, ktorý na Apple prišiel s novým vtipom.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Spoločnosť Huawei rozdávala čakateľom na nové iPhony power banky. Stalo sa tak priamo pred jedným z Apple obchodov v Singapure. Zamestnanci čínskeho výrobcu rozdali okolo 200 externých batérií ľuďom, ktorí mali v pláne čakať vo fronte celú noc. Huawei celú situáciu pojal smiešne a ľudom rozdal power banky s obalom, na ktorom bolo napísané: “Tu je banka, ktorú budete potrebovať”.

huawei
zdroj: gsmarena.com

Prečo to Huawei urobil?

Huawei sa do Applu poriadne obul potom, ako sa na internet dostali hodnoty batérie u najdrahšieho 1600 € iPhonu, ktorý je poháňaný len 3174 mAh batériou. Najhlavnejšia konkurencia Galaxy Note 9 pod kapotou ponúka 4000 mAh batériu a celé gesto čínskeho výrobcu naznačuje, že jeho nová vlajková loď bude mať k dispozícii ešte “väčšiu” šťavu. Na druhú stranu, je potrebné zobrať do úvahy fakt, že iPhony sú ďaleko lepšie optimalizované ako zariadenia s Androidom a nízka kapacita batérie ešte neznamená slabšiu výdrž.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: gsmarena.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.