iOS 12 obsahuje vážnu chybu. Správy sa posielajú nesprávnym kontaktom

Apple oficiálne vydal nový softvér iOS 12 ešte v priebehu minulého mesiaca. Nový iOS kladie predovšetkým dôraz na lepšiu rýchlosť a optimalizáciu systému. Apple však nezabudol ani na množstvo vylepšení a najnovší softvér prináša zaujímavé novinky, medzi ktorými je aj zlučovanie vlákien správ. Teraz sa však zdá, že táto funkcia dopadla pre Apple fiaskom.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Viacerí užívatelia iPhonov sa na sociálnych sieťach sťažujú, že sa ich správy odosielajú nesprávnym kontaktom a v praxi správu obdrží úplne niekto iný, než bol zvolený príjemca. Na túto chybu narazila aj spoločnosť PiunikaWeb.

Je zaujímavé sledovať, ako ďaleko sa prípad týkajúci sa novej softvérovej chyby u iOS 12 dostane. Množstvo užívateľov napísalo negatívne príspevky aj na fórum Spoločnosti Apple, kde však jablčná spoločnosť stále neuviedla svoje stanovisko. Samotný problém sa v tejto chvíli môže dotýkať už niekoľko tisíc používateľov.

Zdroj: latesthackingnews.com, úvodný obrázok: pexels.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.