iPhone SE je najlepší telefón, aký Apple predstavil, no teraz je mŕtvy!

Písal sa rok 2015 a spoločnosť Apple predstavila veľmi zaujímavý smartfón iPhone SE. Ten ponúkal len 4″ displej a úplne rovnaký displej, s akým prišiel na trh iPhone 5 a iPhone 5s. Z tohto modelu sa veľmi rýchlo stal fenomenálny a veľmi dobre predávaný iPhone, ktorý postupne klesal na cene a stál sa cenovo najdostupnejším iPhonom v histórii vôbec. Dnes je celej kapitole koniec.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Apple do iPhonu SE umiestnil v čase predstavenia obrovský výkon, teda rovnaký hardvér, aký v tej dobe ponúkal iPhone 6s. Aj napriek tomu, že jablčná spoločnosť už v tej dobe predávala iPhone 6 a iPhone 6s s úplne novým dizajnom a väčším displejom, verný fanúšikovia jablka ostali čo najdlhšie vernejšími menším displejom, a tak siahli po iPhone SE.

Legendárny iPhone SE končí

V roku 2018 sa očakával nástupca dnes už legendárneho Séčka. Žiaľ, nestalo sa tak a Apple oficiálne ukončil predaj tohto cenovo dostupného telefónu. Tento model pritom ponúkal veľmi zaujímavý, aj keď už na dnešnú dobu starší dizajn, no veľmi dobrý výkon spojený s dobrou softvérovou optimalizáciou. Každá kapitola raz musí skončiť, ako aj v týchto dňoch končí éra veľmi dobre predávaného modelu iPhone SE, ktorý je v týchto dňoch už len v dopredaji a namiesto neho Apple bude aj naďalej predávať iPhone 7, 7 Plus, iPhone 8 a iPhone 8 Plus. Používal si iPhone SE? Aký máš na tento telefón názor?

zdroj: vlastný, úvodný obrázok: digitaltrends.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.