Kiska sa stretol s Trubanom a Beblavým: Postavia spoločnú vládu?

Andrej Kiska, už niekoľko dní bývalí prezident SR, sa neformálne stretol s Michalom Trubanom a Mirom Beblavým, o čom informuje na sociálnej sieti Facebook. “Zhodli sme sa na tom, čo Slovensko najviac trápi a pred akými výzvami stojíme. Na ich riešenie potrebujeme spoluprácu hodnotovo blízkych politických strán. Na najbližšom stretnutí budeme bližšie hovoriť o programových prioritách každej zo strán” dodáva Kiska.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Andrej Kiska môže s Trubanom a Beblavým vybudovať silné spojenectvo

O stretnutí s prezidentom informoval na Facebooku aj Michal Truban, ktorý taktiež prezradil, že sa s Andrejom Kiskom a Mirom Beblavým zhodol nad tým, že Slovensko potrebuje úzku spoluprácu hodnotovo blízkych politikov a politckých strán, preto bude trojica pokračovať v rokovaní o predvolebnej spolupráci. Je paradoxne zaujímavé, že všetci traja politici pridali na Facebooku veľmi podobný text o svojom stretnutí.

Andrej Kiska
zdroj: Facebook

Kiska chce vrátiť dôveru ľudí k štátu

Kiska bude rokovať s Trubanom a Beblavým naďalej. Spoločne môžu skutočne vybudovať silné spojenectvo, ktoré by mohlo priniesť v najbližších parlamentných voľbách veľmi dobrý výsledok a porazenie strany SMER. Na internete sa však objavuje už aj množstvo kririkov, ktorým sa nepáči, že sa Andrej Kiska mieša do politiky. Ten naopak vo svojich doposiaľ dostupných prejavoch hovorí, že potrebuje vrátiť dôveru ľudí k štátu.

Zdroj: Facebook, úvodný obrázok: Facebook

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.