Konkurencia pre Galaxy Fold? Motorola pracuje na vlastnom skladacom smartfóne

Spoločnosť Motorola pripravuje vlastný skladací smartfón, ktorý bude vyzerať veľmi podobne ako staré telefóny Razr Flip. Kým Samsung a Huawei pracujú na skladacom smartfóne, z ktorého po vyklopení užívatelia získajú až tablet, Motorola na to ide inak. Novinka bude do vrecka veľmi malá, a po jej rozložení sa z nej stane plnohodnotný smartfón.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Pripravovaný smartfón od Motorola má ponúknuť ikonickú bradu v štýle Razr. Aj keď informácie o mechanizme a jeho výdrži nie sú ešte v tejto chvíli jasné, veríme, že v Motorole zariadenie poriadne otestujú ešte predtým, ako ho vôbec uvedú na trh.

Motorola
Zdroj: Droid-life.com

Myšlienka obnoviť legendárne “véčko” na ktorom kedysi frčal skoro celý svet, je skutočne veľmi zaujímavá. Otázkou však bude, ako sa k takému smartfónu postaví trh. Informácie o procesore, RAM pamäti či veľkosti displeja nateraz zostávajú záhadou a pokiaľ Motorola skutočne takýto smartfón predstaví, tak si aspoň zatiaľ informácie dobre chráni.

Aký máš názor na pripravovaný smartfón od spoločnosti Motorola?

Zdroj: droid-life.com, úvodný obrázok: Droid-Life.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.