Kuciaková zostala v šoku: V schránke našla list od vraha Jána a Martiny

Je to už rok, čo sme boli svedkami tragickej udalosti, kedy o život prišiel mladý novinár Ján Kuciak a jeho priateľka Martina Kušnírová. Tento pár mal v pláne svadbu a spečatiť svoju lásku. Žiaľ, ako už určite viete, niekto ich vo vlastnom dome chladnokrvne zastrelil.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Rodičia Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej zostali v šoku. Vo svojej schránke našli list z väznice, ktorý napísal jeden z obvinených z vraždy mladého novinára a jeho priateľky.

“To sa nedá. Ak by to bola nehoda, že by sa to stalo na stavbe alebo tak. Neúmyselné zabitie, tak možno by som im dokázala odpustiť. Alebo ak by aspoň žili, ak by ich len zranili. Toto bola však dlhodobo plánovaná poprava a keby mali nejaké svedomie, tak to mohli oznámiť už predtým. Mohli kontaktovať napríklad Janka,”povedala pre Topky Zlatica Kušnírová.

Rodičia Jána a Martiny zostali v šoku

Rodičia sú presvedčení, že toto môže byť spôsob, ktorým si chce vrah ich detí zjednodušiť, lepšie povedané, skrátiť svoj tret. Autora listu rodiny po dohode nechcú zverejňovať. “Povedali sme si, že to nebudeme rozoberať. Ani neviem ako sa dostala von informácia o liste, ale nechceme hovoriť, kto to bol. Jediné, čo vám môžem povedať je, že to bol jeden z tých štyroch a nebola to Zsuzsová,” 

Podľa dostupných informácií, objednávateľom vraždy novinára má byť Alena Zsuzsová, ktorá oslovila Zoltána Andruskóa, a ten si na vykonanie vraždy najal bratranca Miroslava Marčeka a Tomáša Szabóa. Je dôležité povedať, že doposiaľ nebol nikto odsúdený a podozrivé osoby v tejto chvíli nie sú na slobode.

Zdroj: topky.sk, úvodný obrázok: Cas.sk

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.