MIMORIADNA SPRÁVA: Kočnerovi zrušili obvinenia a vyšetrovanie začína odznova

Mariánovi Kočnerovi zrušili obvinenie v prípade golfového areálu v obci Báč. K obvineniu známeho podnikateľa došlo ešte 12. novembra 2018 pre podozrenie zo zločinu z poškodzovania veriteľa spolupáchateľstvom. Úrad Špeciálnej prokuratúry teraz obvinenie v tejto veci zrušil.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Mariána Kočnera vyšetrovala Národná finančná jednotka Naka, ktorá ho obvinila 12. novembra 2018. Podľa dostupných informácií, pred obvinením došlo k vypočutiu niekoľkých svedkov a k zaisteniu listinných dôkazov a dokumentov zo správy Katastra nehnuteľností.

Kočner je obvinený z vraždy Kuciaka

Marián Kočner zostáva aj naďalej obvinený z falšovania zmeniek, za čo si momentálne “sedí” vo väzbe v Leopoldove. K tomuto obvineniu podnikateľovi pribudlo obvinenie z objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka. Kočner obvinenie však popiera a voči vyšetrovateľom podal sťažnosť kvôli zaujatosti.

Zdroj: topky.sk, úvodný obrázok: domov.sme.sk

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.