Mladý slovak utopil svoje auto

Polícia na svojom facebookovom profile informovala o kurióznej nehode mladého slováka, ktorý utopil svoje luxusné auto Volkswagen Passat.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

“Na ceste prvej triedy v katastri obce Rojkov, okres Ružomberok, došlo k dopravnej nehode. 21 ročný vodič (z Liptovského Mikuláša) viedol osobné motorové vozidlo Volkswagen Passat v smere od Martina na Ružomberok. Pri predchádzaní nákladného motorového vozidla Daf s návesom, ktoré viedol v tom istom smere jazdy 47 ročný vodič, sa nestihol zaradiť a došlo k stretu oboch vozidiel.”

auto
Zdroj: polícia – facebook

“Následne bolo osobné motorové vozidlo odrazené do protismeru, prerazilo zvodidlá a spadlo do rieky Váh. Pri dopravnej nehode utrpel vodič osobného motorového vozidla a aj jeho traja spolujazdci predbežne ľahké zranenia. Hmotná škoda bola predbežne vyčíslená na 10 000 eur. Alkohol u vodičov vykonanými dychovými skúškami zistený nebol.”

auto
Zdroj: polícia – facebook

“Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho objasňovania”

Zdroj: Polícia – Facebook, úvodný obrázok: Polícia – Facebook

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.