Na Huawei P10 Lite prichádza Android 8 s množstvom noviniek

Huawei Cenovo dostupný smartfón Huawei P10 Lite získava v týchto dňoch novú systémovú aktualizáciu, ktorá prináša nový Andoid 8 Oreo s veľkým množstvom noviniek. Na užívateľa tak čaká vylepšené užívateľské prostredie s množstvom zaujímavých funkcií.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Nový Andoid 8 Oreo prináša pre model Huawei P10 Lite rýchly prístup k najčastejšie používaným aplikáciám, väčšiu stabilitu a odozvu systému, zabezpečenie systému, inteligentné tipy pre smart funkcie smartfónu, synchronizáciu kontaktov so službou LinkedIn či odpadkový kôš v galérii, ktorý umožní vymazať alebo obnoviť vymazané fotografie.

Andoid 8 ponúkne množstvo noviniek

Nová aktualizácia sa už objavuje pre spomínaný model v týchto dňoch. Huawei však nový Android 8 pre Huawei P10 Lite vydáva po vlnách a kľudne to ešte môže trvať nejakú tú dobu, kým aktualizácia dorazí aj na Slovensko alebo Česko.

Zdroj: huaweiblog.hu, úvodný obrázok: YouTube phonearena

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.