Otestovali sme nové BMW X5 2019 xDrive na blate. Takto to dopadlo!

Nová generácia BMW X5 upúta svojim dizajnom či skvelou výbavou už na prvý pohľad. O tom niet pochýb, veď jedná sa o automobil, ktorý štartuje na cene okolo 70 tisíc eur. BMW X5 sa chváli skvelými vlastnosťami v teréne, pretože test v teréne takéhoto “mamuta” nesmie chýbať.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Kolegovia z Autožurnálu sa rozhodli nové BMW X5 podrobiť v náročných podmienkach a ako to vlastne dopadlo? Ako si poradí nové BMW na blate či totálne podmočenom a klzkom povrchu? Reakcie ľudí po vzhliadnutí videa nenechali dlho čakať a autičkári sa jednohlasne zhodli, že nová generácia BMW X5 posúva svoje schopnosti o niekoľko svetelných rokov dopredu a už sa jednoducho nebude jednať len o obyčajné štýlové “ne”SUV.

Možno škoda, že sa výrobca rozhodol nezakryť prahy, vďaka čomu sa po náročnom teréne určite zašpiní aj majiteľ auta. Viac už ale neprezrádzame, pretože všetko podstatné zistíš vo videu. Nezabudni článok zdieľať, aby vášniví autičkári videli, čo dokáže nové BMW.

Obrázok: YouTube – autožurnál

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.