Nové iPhony majú problémy so slabým WIFI signálom

Prešlo len pár dní od spustenia predaja nových iPhonov a už sa po internete objavili nemalé problémy s WIFI signálom. Keď Apple predstavil nový iPhone XS a XS Max, spomenul vetu o tom, že nové iPhony budú pracovať s WIFI signálom ešte lepšie, a to aj vďaka novému umiestneniu antény na spodnej strane telefónu. Teraz sa však zdá, že opak je pravdou.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Sociálnu sieť Twitter a server Reddit obklopili správy od nespokojných používateľov iPhonu XS a iPhonu XS MAX, ktorí zaznamenali horšiu kvalitu WIFI signálu v porovnaní s inými mobilnými telefónmi, dokonca aj v porovnaní s predošlými iPhonmi. Azda najviac pozoruhodná hláška je používateľa Justina Flooda, ktorý tvrdí, že jeho iPhone 7 bol na tom so signálom lepšie.

Riešenie problému nie je známe

Bude zaujímavé sledovať, ako sa k celej situácii postaví Apple. Zatiaľ nie je jasné, či sa problém týka všetkých iPhonov, alebo je k dispozícii v obehu len “pár” iPhonov, ktorých majitelia zaznamenali slabší WIFI signál. S podobným problémom trpel aj iPhone 7 v roku 2016, kedy spoločnosť Apple vydala novú softvérovú aktualizáciu, ktorá mala problém so signálom zmierniť.

Zdroj: neowin.net, úvodný obrázok: phonearena.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.