Nový Honor View 20 s 48 Mpx fotoaparátom je už v predaji! Toto je jeho cena!

Keď spoločnosť Honor predstavila model Honor View 20, určite nejednému padla sánka, pretože sme zostali ohúrení počtom megapixelov, ktorými zadný fotoaparát disponuje. Áno, zadný foťák ponúka rozlíšenie o veľkosti až 48 Mpx, čo umožňuje prinášať veľmi zaujímavé fotografie a v podstate obrovské detaily. Od európskeho predstavenia tohto modelu ubehlo len pár dní a už je nový View 20 u nás v predaji.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Najvýkonnejšia vlajková loď na trhu

Nový Honor je k dispozícii v 128 GB variante a v 256 GB variante. Cenovka štartuje na úrovni 580 eur, pričom pri vyššej variante sa dostanete na cenu 650 eur. Nový Honor View 20 nie je žiadne béčko a pod kapotou ponúka najvýkonnejší Huawei procesor Kirin 980, ktorému sekunduje 6/8 GB RAM a o silný výkon sa stará až 4000 mAh batéria s podporou rýchleho nabíjania.

Honor View 20 ponúka nekompromisný výkon

Novinku sme v redakcii už otestovali a vyzerá naozaj super. Už o niekoľko dní sa môžete tešiť na prvé dojmy a recenziu. Nový Honor ponúka skvelý pomer ceny a výkonu. Pod kapotou sa jednoducho ukrýva dych berúci výkonný procesor, ktorý nájdeme aj vo vlajkovom smartfóne Huawei Mate 20 a Mate 20 Pro. Čo hovoríš na nový View 20, ktorý láka hlavne na zadný fotoaparát s veľkým rozlíšením.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: firstpost.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.