O nové iPhony nie je na Slovensku záujem

Spoločnosť Apple začala dnešným dňom predávať nový iPhone XS, iPhone XS Max a hodinky Apple Watch 4 už aj na slovenskom trhu. Samotné očakávania sa skutočne naplnili a kým pred rokom, boli už nové iPhony na Slovensku v deň predaja nedostupné, autorizovaný predajcovia majú k dispozícii ešte stále množstvo skladových kusov, ktoré čakajú na svojho nového majiteľa.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Po predstavení nových iPhonov sa na spoločnosť Apple objavila veľká dávka kritiky od sklamaných fanúšikov, ktorí nevidia dôvod na prechod na novší model. Nový iPhone XS je síce zaujímavý iPhone, avšak neprináša až toľko zmien či inovácií, aby sa majiteľom minuloročných iPhonov X oplatil uprade. Iné je to pochopiteľne pri premýšľaní nad kúpou nového iPhonu v prípade, že vlastníš nejaký starší model.

Fiasko pre Apple?

V tejto chvíli ešte nevieme, ako sa budú predávať nové iPhony. Z názorov množstva slovenských a českých Apple fanúšikov však zatiaľ vyplýva, že sa môže jednať o historicky menej predávanú generáciu iPhonov, o čom svedčí aspoň aktuálne nižší záujem ľudí o nové modely. Týmto článkom samozrejme nechceme povedať, že sú nové iPhony zlým produktom, pretože už aj v redakcii jedno XS Maxko máme, no aktuálna generácia nemusí ponúkať až toľko zaujímavých zmien, aby si ju ľudia zakúpili v obrovskom množstve, ako to bolo pri iPhone X.

Aký máš názor na novú generáciu iPhonov. Plánuješ kúpu nového iPhonu? Vyjadri sa v komentári na sociálnych sieťach.

Úvodný obrázok: pexels.com

 

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.