O Xiaomi Mi 9 je obrovský záujem. Prvé kusy boli vypredané do minúty

Keď čínske Xiaomi predstavilo novú vlajkovú loď Xiaomi Mi 9, viacerým fanúšikom padla sánka, pretože nová vlajková loď prináša obrovský výkon spojený s veľmi sympatickým dizajnom telefónu. Výrobca si momentálne láme hlavu nad tým, ako mu bude dlho trvať nasýtiť všetky trhy, kde je o novinku veľký záujem.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Xiaomi prezradilo veľmi zaujímavú správu týkajúcu sa spustenia online predaja vlajkového modelu Mi 9. Trvalo totiž iba 53 sekúnd a všetky dostupné kusy boli vypredané. Podľa dostupných informácií, čínsky výrobca takto rýchlo predal niekoľko tisíc kusov, a to je naozaj čo povedať.

Dostupnosť Xiaomi Mi 9 na Slovensku je otázna

Generálny riaditeľ spoločnosti Xiaomi prezradil, že tlak na dostupnosť smartfónu Xiaomi Mi 9 je pomerne veľký a spoločnosť robí všetko preto, aby dokázala do predaja získať čo najskôr ďalšie kusy. Gao Ziguang sa zároveň zmienil, že dodávka smartfónu Mi 9 je v tejto chvíli nedostatočná.

Čínsky výrobca robí v tejto chvíli všetko preto, aby dokázal vyrobiť čo najviac kusov novej vlajkovej lode. Vedenie spoločnosti sa angažuje o to, aby sa do konca marca vyrobil jeden milión smartfónov a toto číslo v následujúcich týždňoch neustále narastalo. Každopádne, kvôli veľkému záujmu a nedostatočnej výrobe, sa nová Mi 9ka môže na slovenskom trhu objaviť predsa len až o pár týždňov neskôr, ako sa pôvodne očakávalo.

Zdroj: gizchina.com, úvodný obrázok: Xiaomi

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.