Obrovská tragédia: Matka na ceste z lyžovačky zahynula. Deti zostali samé!

Slovensko obehla mimoriadne tragická správa o smrti matky dvoch detí, ktorá sa vraciala domov z lyžovačky. Nehoda sa stala v obci Demänovská Dolina v okrese Liptovský Mikuláš.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

„Pri nehode auto narazilo do stromu, pričom sa vo vozidle v tom čase nachádzali tri osoby, z toho dve deti. Hasiči po príchode na miesto vyslobodili zakliesnenú osobu z havarovaného vozidla hydraulickým zariadením. Následkom nehody utrpela jedna osoba zranenia nezlučiteľné so životom,“ uviedla Križanová.

Dopravná nehoda
Zdroj: Facebook/Prezídium HaZZ

Podľa dostupných informácií, v aute, v čase nehody, sedeli okrem matky aj dve deti vo veku osem a jedenásť rokov, ktoré našťastie prežili bez vážnejších zranení. Ich matka bohužiaľ dopravnú nehodu, ktorú mal spôsobiť šmyk, neprežila.

Dopravná nehoda
Zdroj: Facebook/Prezídium HaZZ

Zdroj: topky.sk, úvodný obrázok: Facebook/Prezídium HaZZ

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.