Peklo na Srí Lanke pokračuje: Hlásia už skoro 200 mŕtvych a 8 teroristickyćh útokov

O tragédii na Srí Lanke sme Vás dnes informovali v tomto článku. To sme ale ešte nevedeli, že tragické výbuchy, ktoré vybuchli v troch katolíckych kostoloch a v 3 hoteloch, nemajú svoj koniec a budú pokračovať.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Len po niekoľkých hodinách od hlásenia 6 výbuchov, sa na Srí Lanke objavili hlásenia o ďalších dvoch výbuchoch. Sírske úrady už dokonca oficiálne informujú o terorizme.

Úrady vyhlásili zákaz vychádzania

Situácia na Srí Lanke je veľmi vážna. Vláda vyhlásila zákaz vychádzania a podľa dostupných informácií, v tejto chvíli sú zablokované už aj sociálne siete, ako aj služba WhatsApp. V tejto chvíli nemáme žiadne informácie, že by medzi obeťami boli aj slováci alebo češi. Celú situáciu budeme ďalej pozorne sledovať.

Tragédia na Srí Lanke: Teroristický útok na tri kostoly a hotely. Zomreli stovky ľudí

Zdroj: topky.sk, úvodný obrázok: TASR/AP

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.