Polícia žiadá občanov o pomoc: Videli ste tohto muža na fotke?

Polícia z Prievidze žiadá občanov o pomoc pri pátraní 51-ročného Jaroslava Haracha, ktorý je nezvestný už od 23. apríla. Jaroslav odišiel z domu napoludnie, nikdy sa späť nevrátil. Osoba trpí schizofréniou. Už niekoľko dní sa neukázal, neozval a nedal o sebe žiadnu správu.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

“Akékoľvek informácie, ktoré by smerovali k vypátraniu nezvestnej osoby, môžu občania oznámiť na najbližší policajný útvar alebo na bezplatnú policajnú linku 158, prípadne na stálu službu obvodného oddelenia Prievidza na telefónnom čísle 096127 3755,”

jaroslav
Zdroj: Polícia – Trenčín

Stratený Jaroslav je vysoký 168 centimetrov a je štíhlej postavy. Budeme vďační aj za redakciu, ak budete článok zdieľať a Jaroslav sa pomôže nájsť. V tejto chvíli sa môže nachádzať kdekoľvek na Slovensku.

Zdroj: topky.sk, úvodný obrázok: Polícia – Trenčín

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.