To ma pos*er! Takto brutálne bude vyzerať Samsung Galaxy S10!

Pomaly, ale iste tu máme nový rok. Čo to vlastne znamená? Predsa dávku noviniek zo sveta technológii, medzi ktorými nebude chýbať ani ďalšia generácia vlajkových smartfónov od Samsungu, teda ďalší predstaviteľ rady Galaxy S. Áno, ako už tušíš, reč je o smartfóne Galaxy S10. Ten má totiž ponúknuť revolučné zmeny v dizajne.

Sleduj nás na Facebooku a Instagrame!

Na internet sa dostalo už niekoľko únikov, ktoré ukazujú, ako má nový Galaxy S10 a Galaxy S10 Plus vyzerať. Ako si môžeš všimnúť aj na samotných obrázkoch, S10ky ponúknu ešte menšie rámčeky a na prednej strane nájdeme iba minimálne otvory so zabudovaným fotoaparátom v časti obrazovky.

Selfie fotoaparát v časti displeja ako nový trend budúceho roka?

Galaxy S10
zdroj: gsmarena.com

Najnovšie úniky navyše prezrádzajú, že s takýmto konceptom príde v budúcom roku množstvo výrobcov. Už teraz tak môžeme povedať, že kým rok 2018 môžeme považovať za rok výrezu v obrazovke, budúci rok pôjdu výrobcovia ešte ďalej a selfies fotoaparát budú integrovať priamo do časti obrazovky. O tom, že sa máme na čo tešiť, nie je pochýb.

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: pexels.com

Táto webová stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú k tomu, aby Vám bol zobrazený čo najviac relevantný obsah. Pokračovaním v používaní našich webových stránok súhlasíte s používaním súborov cookie a v prípade, že máte menej ako 18 rokov, odsúhlasil používanie týchto web stránok váš zákonný zástupca.